Zdrada? Musisz mieć na to dowód!

p>Wiele podejrzeń dotyczących zdrady partnera zgadza się ze stanem faktycznym. Wówczas nawet małżeństwa z wieloletnim stażem mają swój koniec na sali sądowej. By jednak mieć pewność, że rozwód zostanie orzeczony zgodnie z Twoją wolą musisz mieć odpowiednie dowody na zdradę partnera.

Udowodnij swoje racje

Wbrew pozorom zdobycie dowodu zdrady nie jest skomplikowane – wymaga jednak dużej cierpliwości. Istotnym materiałem w czasie rozwodu może być zdjęcie kochanków, wymieniane wiadomości, a przede wszystkim przyznanie się do zarzucanego czynu. Jak zdobyć odpowiednie dowody?

Weź sprawy w swoje ręce

Najpopularniejszym sposobem zbierania dowodów na zdradę partnera jest samodzielne podejmowanie działań. Trzeba jednak uważać, żeby zbyt pochopne działanie nie doprowadziło do zdemaskowania faktycznego celu działania. Do zdobywania dowodów niewierności na własną rękę bardzo przydatne okazują się być kamerki szpiegowskiedostępne nawet na popularnych serwisach aukcyjnych. Przybierają one różne formy – od niewielkich urządzeń rejestrujących trzymanych w dłoni, aż do żarówek wkręcanych do tradycyjnych lamp w pomieszczeniach. Narzędzia szpiegowskie pozwalają na nagrywanie nawet kilkaset godzin materiału. Co jednak zrobić, kiedy przeprowadzanie dochodzenia na własną rękę nie wchodzi w grę?

Pomoc specjalisty – detektywa

Istnieje także inny sposób, by dobyć dowód na niewierność partnera. Na rynku działają bowiem specjalne agencje, które zajmują się dyskretnym śledzeniem oraz zbieraniem materiałów dowodowych, a przede wszystkim sprawdzaniem zgodności przeczucia zleceniodawcy ze stanem faktycznym. Obserwacje osób, śledzenie, ustalanie danych osobowych i właścicieli numerów telefonów – między innymi takie usługi oferuje detektyw na zdrady CzęstochowaZ pomocą profesjonalisty udaje się ustalić jednoznaczne dowody niewierności i zgromadzić materiały o odpowiedniej dla sądu wiarygodności. Detektywi dysponują zazwyczaj specjalistycznym sprzętem, który wykracza ponad zasięg osób prywatnych, a dodatkowo w czasie przeprowadzanego śledztwa są niezauważalni dla podejrzanego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.